Board

Chairman

Elisabeth Lind
elisabeth.lind@umea.se

Vice chairman

Elisabeth Löfgren
lofgren_elisabeth@hotmail.com

Members

Jan-Olov Carlsson
joc@ersmark.se

Nathalie Eriksson
nattis_eriksson@hotmail.com

Ingemar Larsson
ingemar@hugget.nu

Staffan Larsson
Staffan.l3@gmail.com

Per Melander
per.melander@umu.se

Irmiz Rosas Gómez
irmizrosas@gmail.com

Jan-Olof Sandberg
janolof.sandberg@nolia.se

Stina Sandström
stina.sandstrom@excite.com

Maria Sundström
maria.sundstrom@bilda.nu

Brita Täljedal
brita.taljedal@bildmuseet.umu.se

Peter Vigren
peter.vigren@umea.se

Nominating committee

Catarina Norén, sammankallande
catarina.noren@svt.se

Eva Conradzon
eva@biegga.com

Margareta Rönngren
margareta.ronngren@umea.se

Anna-Karin Sjöstrand
sjostrand@telia.com

14 Jun – 31 Aug

Kallar du, kommer jag

27 Aug

Förstå världen – Möt Radiokorrespondenterna

3 Sep

Näss

13 – 15 Sep

Hög Tid

15 – 16 Oct

Gregarious

31 Oct

Nordlicht

8 – 9 Nov

Flottarkärlek

23 – 24 Nov

Lohengrin Dreams

29 – 30 Nov

Cirkus Cirkör - Epifónima

No events matched entered search criteria.